Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Polaris pašpiedziņas vilcieni būs pieejami pēc 2 gadiemOptimus Ride jau vairāk nekā divpadsmit gadus ir iesaistījies augsto tehnoloģiju attīstībā, taču tai nav nozīmīgu projektu, kas patiešām pagrieztu tradicionālos tehniskos procesus. Tomēr visu var uzlabot, īstenojot Polaris projektu, kas jāpabeidz 2 gadu laikā.


Lordstown Endurance elektriskais pikaps veiksmīgi izturēja testusJaunais elektriskais pikaps Lordstown Endurance, kas tirgū maksās aptuveni 52 tūkstošus ASV dolāru, ir veiksmīgi izturējis pēdējos braukšanas eksāmenus un ir gatavs masveida ražošanai. Modelim ir ļoti pieņemami tehniskie parametri, un pats automobilis komforta un dizaina ziņā nav daudz zemāks par tuvākajiem konkurentiem.


Ford, lai risinātu 3D drukas atkritumusFord savu automašīnu ražošanā jau izmanto 3D drukāšanu. Jaunajai un modernajai tehnoloģijai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo pieeju, taču šai darba metodei ir arī trūkumi. Nozīmīgākais trūkums ir daudz atkritumu, no kuriem uzņēmums nolēma atbrīvoties, nosūtot tos uz otrreizējās ražošanas ciklu.


Hyundai un Honda atsauc lielu daudzumu automašīnuPazīstamas kompānijas Hyundai un Honda plāno rīkot plaša mēroga servisa kampaņu, kuras sākums paredzēts šā gada maijā. Saskaņā ar veco labo tradīciju problemātisko transportlīdzekļu īpašnieki tiks uzaicināti veikt apkopi. Tomēr tas būs pilnīgi bez maksas.


Great Wall ir apņēmusies vadīt degvielas elementusĶīnas uzņēmums Great Wall Motor (GWM) ir apņēmies vadīt transportlīdzekļu degvielas šūnas. Pašlaik šī niša ir galvenais virzītājspēks tādu alternatīvu tehnoloģiju izstrādei, kurās kā enerģijas avots tiek izmantots ūdeņradis, etanols, metāns un citas vielas.


Назад Вперед
Наверх