Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Nissan Note iegūst Gada automašīnas balvuNissan Note hibrīda hečbeks saņēma Gada automašīnas titulu, kas tika piešķirts Japānā, kas bija šī modeļa dzimtene. Modelis pārspēja neskaitāmus zobgalīgus konkurentus, pierādot Nissan dizaineru tālredzību patiesi populāru automašīnu ziņā. Cik vērta ir viņu Leaf, kas tika izlaista 2009. gadā.

SUV Haval X Dog ir gatavs darbamĶīnas autoindustrija jau sen ir "piecēlusies no ceļiem" un pierādījusi visai pasaulei savu pilnīgo dzīvotspēju. Mūsdienās Debesu impērijā tiek ražoti daudzi elektromobiļi un hibrīdi, kuriem tajā pašā laikā ir pieņemamas izmaksas un tie nekādā ziņā nav zemāki par Eiropas vidējā budžeta modeļiem. Toties šodien runāsim par benzīna SUV Haval X Dog, kas tika prezentēts Šanhajas auto izstādē.

Polaris pašpiedziņas vilcieni būs pieejami pēc 2 gadiemOptimus Ride jau vairāk nekā divpadsmit gadus ir iesaistījies augsto tehnoloģiju attīstībā, taču tai nav nozīmīgu projektu, kas patiešām pagrieztu tradicionālos tehniskos procesus. Tomēr visu var uzlabot, īstenojot Polaris projektu, kas jāpabeidz 2 gadu laikā.


Lordstown Endurance elektriskais pikaps veiksmīgi izturēja testusJaunais elektriskais pikaps Lordstown Endurance, kas tirgū maksās aptuveni 52 tūkstošus ASV dolāru, ir veiksmīgi izturējis pēdējos braukšanas eksāmenus un ir gatavs masveida ražošanai. Modelim ir ļoti pieņemami tehniskie parametri, un pats automobilis komforta un dizaina ziņā nav daudz zemāks par tuvākajiem konkurentiem.


Ford, lai risinātu 3D drukas atkritumusFord savu automašīnu ražošanā jau izmanto 3D drukāšanu. Jaunajai un modernajai tehnoloģijai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo pieeju, taču šai darba metodei ir arī trūkumi. Nozīmīgākais trūkums ir daudz atkritumu, no kuriem uzņēmums nolēma atbrīvoties, nosūtot tos uz otrreizējās ražošanas ciklu.


Назад Вперед
Наверх