» » » Jaunais Nissan Patrol Nismo ir gatavs izlaišanai
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Jaunais Nissan Patrol Nismo ir gatavs izlaišanai

Jaunais Nissan Patrol Nismo gatavojas iekļūt sērijā. Automašīna tika prezentēta augsta līmeņa pasākuma laikā, kas notika Apvienotajos Arābu Emirātos. Starp citiem automobiļiem šis modelis ir izšļakstījis zinošus pircējus Tuvajos Austrumos, jo viņi ļoti novērtē automašīnu sacīkšu un sporta versijas.

Kā jūs jau nojaušāt, Nissan Patrol Nismo ir viens no sacīkšu modeļiem, kas var lepoties ar diezgan iespaidīgām tehniskām īpašībām. Jo īpaši automašīnas spēka agregātu pārstāv pietiekami spēcīgs 439 ZS dzinējs, kas kupejai var nodrošināt paātrinājuma dinamiku no 2,9 sekundēm līdz simtiem kilometru stundā.


Ne mazāk uzmanības pelna modeļa izskats, kuru attēlo klasiskās sportiskās līnijas. Tajā pašā laikā eksterjerā ir jūtamas agresijas piezīmes, kas īpaši patika izstādes apmeklētājiem. Salonā pircējus sagaidīs plaši sporta veida sēdekļi, trīs spieķu stūre ar pogu ķekaru un pilnvērtīga multimediju sistēma.

Automašīnai vajadzētu parādīties pārdošanā tikai līdz šī gada beigām, lai gan modeļa pirmssērijas ražošana jau ir sākta. Sākotnēji plānots izlaist pilotu automašīnu sēriju, kurām jāiztur visa veida testi, arī reālas sacīkstes sacīkšu trasē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas