» » » Rimac Automobili atklās jaunu attīstības centru
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Rimac Automobili atklās jaunu attīstības centru

"Rimac Automobili" gatavojas atvērt jaunu pētniecības un attīstības centru inovācijām, kas kļūs par vienu no galvenajiem uzņēmuma meitasuzņēmumiem ārpus dzimtās Horvātijas. Par jaunā centra vietu, kur pieejama visa nepieciešamā infrastruktūra, izvēlēta Lielbritānija.

Jaunais centrs jau ir nosaukts par Lielbritānijas R&D biroju. Tās darbiniekiem būs jātiek galā ar tehnoloģiju attīstību elektrisko vieglo automašīnu, kā arī ar to ražošanu saistīto tehnoloģiju jomā. Šobrīd centrā notiek būvniecība, un līdz gada beigām pirmajiem 30 iestādes darbiniekiem ir jāpamet.


Pats Rimac Automobili pēdējos gados ir aktīvi attīstījies, un tam ir auglīga sadarbība ar tādiem uzņēmumiem kā Aston Martin un Jaguar Land Rover. Tajā pašā laikā uzņēmuma vadītājs atzīmē, ka uzņēmuma galvenais centrs joprojām ir birojs Horvātijā, jo šajā iestādē dzīvo daudzi darbinieki.

Centram būtu jāattīsta arī infrastruktūra pilsētas elektrisko transportlīdzekļu ekosistēmai, kas ir viena no tā pašreizējām prioritārajām jomām. Pētnieciskajam darbam jau ir piešķirti 450 miljoni eiro, kas sistemātiski jāizmanto līdz 2023. gadam.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas