» » » Lordstown Endurance elektriskais pikaps veiksmīgi izturēja testus
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Lordstown Endurance elektriskais pikaps veiksmīgi izturēja testus

Jaunais elektriskais pikaps Lordstown Endurance, kas tirgū maksās aptuveni 52 tūkstošus ASV dolāru, ir veiksmīgi izturējis pēdējos braukšanas eksāmenus un ir gatavs masveida ražošanai. Modelim ir ļoti pieņemami tehniskie parametri, un pats automobilis komforta un dizaina ziņā nav daudz zemāks par tuvākajiem konkurentiem.

Masveida automašīnu vada motora riteņi, kas nodrošina pilnvērtīgu visu riteņu piedziņu pikapam. Visu elektromotoru kopējā jauda ir 608 ZS, kas ir vairāk nekā pietiekami pat piekrautai automašīnai. Turklāt modelis lepojas ar ietilpīgu 109 kWh akumulatoru, kas WLTP ciklā nodrošina līdz 400 kilometru nobraukumu.


Ne mazāk iespaidīgs ir jaunuma interjers, kas atšķiras ar palielinātu telpu un komfortu. Jo īpaši ir apsildāma aizmugurējā sēdekļu rinda, ērta stūre, multimediju sistēma un daudz dažādu braukšanas režīmu. Kopumā automašīna rada vislabvēlīgāko pieredzi.

Kas attiecas uz sērijas modeļa izlaišanas datumu, tas vēl nav ticami zināms, taču daudzi eksperti ir vienisprātis, ka Lordstown Endurance parādīsies līdz šī gada beigām Amerikas un Eiropas tirgos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas