» » » Nissan Note iegūst Gada automašīnas balvu
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Nissan Note iegūst Gada automašīnas balvu

Nissan Note hibrīda hečbeks saņēma Gada automašīnas titulu, kas tika piešķirts Japānā, kas bija šī modeļa dzimtene. Modelis pārspēja neskaitāmus zobgalīgus konkurentus, pierādot Nissan dizaineru tālredzību patiesi populāru automašīnu ziņā. Cik vērta ir viņu Leaf, kas tika izlaista 2009. gadā.
Nissan Note ir ļoti kvalitatīvs un pieejamu hečbeks ar modernu dizainu un pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Modeli var uzlādēt no tīkla un nobraukt līdz 75 kilometriem, neiedarbinot iekšdedzes dzinēju. Modeļa vidējais degvielas patēriņš ir pieticīgi 3,2 litri uz simtu.

Auto konkurentu vidū bija gan japāņu Toyota GR 86 un Subaru BRZ, gan Rietumu modeļi, piemēram, tas pats Volkswagen Golf, kas saņēma papildus gada labākā importētā auto titulu. Turklāt tika atzīmēts ceturtās sērijas BMW un Mercedes-Benz C-klase, kas tomēr nav pārsteidzoši.
Pats Nissan turpina sistemātiski attīstīt videi draudzīgu transporta tirgu, radot modeļus, kas ir pēc iespējas lētāki masu patērētājam. Mēs varam novēlēt uzņēmumam panākumus šajā jomā un ceram uz jauniem izdevumiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas