Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Kāpēc Formula 1 automašīnas ir tik īpašas?


Formula 1 – vienas no prestižākajām un ilgākajām sacīkšu sērijām pasaulē ir unikāla pasaule, kurā ātrums satiekas ar precizitāti, un jaunākās tehnoloģijas saplūst ar tiekšanos pēc izcilības.

Japāņi vispirms parādīja atjaunināto Toyota Crown sedanuUzlecošās saules teritorijā slavenajā Fudži trasē notika Super Taikyu 2023 sacīkšu festivāls, kurā pirmo reizi tika prezentēts atjauninātais Toyota Crown.

Modifikācija, kuras pamatā ir Porsche 356, tika pārdota par 20 miljoniem rubļuVienā no plaši pazīstamā automobiļu resursu portāla pasākumiem, kas atrodas Lielbritānijā, tika rīkotas izsoles. Dalībnieki kļuva par neparasta darījuma aculieciniekiem.

Konceptauto Mercedes-Benz GLA


Vizuāli no attāluma Mercedes-Benz GLA koncepts atgādina vienkārši paceltu A klases hečbeku, bet tuvplānā sāk parādīties dažādas automašīnas bezceļa īpašības, ko tas ir saņēmis

Emgrand Cross Concept PHEV jaunais hibrīda krosovers


Autoražotājs Geely (Ķīna) nesen iepazīstināja ar jauno Emgrand Cross Concept PHEV, kas ir Volvo zīmola hibrīdmodelis. Automašīna darbojas ar benzīna un elektrisko vilci, benzīna dzinēja jauda ir 90 zirgspēki, bet elektriskā - 55.
Назад Вперед
Наверх

Top ziņas