» » » Elektriskā automašīna Peugeot e-308 parādīsies pēc 2 gadiem
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Elektriskā automašīna Peugeot e-308 parādīsies pēc 2 gadiem

Jaunā elektriskā Peugeot e-308 pārdošanā vajadzētu būt 2 gadu laikā. Šīs ziņas uzņēmuma inženieri paziņoja nākamajā auto izstādē, kur notika ilgstoša saruna ar preses pārstāvjiem. Hečbeks sagaida ne tikai pāreju uz elektrisko vilci, bet arī pilnīgu paaudžu maiņu. To autoritatīvi apgalvo Automotive News Eiropas izdevums.

Automašīna tiks būvēta uz pilnīgi jaunas modulāras e-CMP platformas, kas ir īpaši izstrādāta elektrisko transportlīdzekļu projektēšanai. Platforma ir paredzēta diezgan lielu griezes momentu motoru pārim, kas atradīsies uz abām automašīnas asīm, kā arī ietilpīgam akumulatoram. Pēdējais nodrošinās automašīnai WLTP ciklā 350 kilometru attālumu ar vienu uzlādi.


E-308 no Peugeot vajadzētu būt cienīgam konkurentam Volkswagen ID.3, kas pēdējos gados ir ieguvis daudz braucēju simpātiju. Vēl viens nozīmīgs konkurents ir Citroen ë-C4, kuram ir gandrīz tādas pašas tehniskās īpašības kā jaunajam produktam.

Jaunajam modelim vajadzētu parādīties pārdošanā ne agrāk kā 2023. gadā. Tik ilgs sagatavošanās laiks ir saistīts ar agrīno ražošanas posmu, kas joprojām ir projektēšanas un izstrādes posmā. Jebkurā gadījumā mēs ceram uz jauno produktu un noteikti jums pastāstīsim vairāk par to.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas