» » » Atjauninātais Seat Ibiza un Arona tiks izlaisti tajā pašā dienā
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Atjauninātais Seat Ibiza un Arona tiks izlaisti tajā pašā dienā

Seat nebeidz priecāties saviem faniem ar virkni labu ziņu un jaunu lietu. Nesen kļuva zināms, ka Seat Ibiza un Arona, kas tikai gatavojas mainīt nākamo paaudzi, tiks izlaisti tajā pašā dienā. Šī ir lieliska ziņa, ņemot vērā, ka abu automašīnu izlaišanas datums ir paredzēts nākamajām dienām.

Atgādināsim, ka Seat Ibiza ir kompakts piecu durvju pacēlājs, savukārt Arona ir pilnvērtīgs krosovers. Savulaik šīs automašīnas parādījās tirgū ar sešu mēnešu starpību, tāpēc nav pārsteidzoši, ka liela mēroga abu modeļu atjauninājumi laikā sakrita.


Runājot par jauninājumu sarakstu, kā parasti, tiks mainīts automašīnu izskats, kas saņems jaunus buferus, radiatora restes, stilīgu optiku, jaunus riteņus ar viltotiem diskiem un citas mazas lietas, kas priecē autovadītāju un gājēju acis.

Paredzams, ka papildus tīri vizuālajiem jaunumiem tiks papildināta motoru līnija, kuru pārstāv gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregāti. Tajā pašā laikā katrs no modeļiem saņems uzlabotu moderno multimediju sistēmu, no kuras ekrāna būs iespējams pilnībā kontrolēt barošanas bloka darbību, kā arī ērti pārslēgties starp braukšanas režīmiem. Abi modeļi tiks izlaisti šī gada 15. aprīlī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas