» » » Hyundai un Honda atsauc lielu daudzumu automašīnu
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Hyundai un Honda atsauc lielu daudzumu automašīnu

Pazīstamas kompānijas Hyundai un Honda plāno rīkot plaša mēroga servisa kampaņu, kuras sākums paredzēts šā gada maijā. Saskaņā ar veco labo tradīciju problemātisko transportlīdzekļu īpašnieki tiks uzaicināti veikt apkopi. Tomēr tas būs pilnīgi bez maksas.

ASV autoceļu satiksmes drošības pārvalde jeb īsāk sakot NHTSA uzstāja uz tik masīvu rīcību pēc dažu Hyundai Genesis sedanu spontānās sadegšanas gadījumiem, kas tika ražoti no 2015. līdz 2020. gadam. Šajā gadījumā darbības traucējumu cēlonis acīmredzot ir ABS modulis, kas tiek piegādāts ar zemas kvalitātes drošinātāju.


Tāpat Hyundai Kona un Hyundai Ioniq ir problēmas ar nedrošām litija jonu baterijām. Problēma ar viņiem ir tieši tāda pati - ugunsgrēka iespēja akumulatora elementa korpusa spiediena samazināšanas rezultātā. Lai tas nenotiktu, jums jāapmeklē autoserviss un jāveic bezmaksas serviss.

Autovadītāji paši var pārbaudīt savas automašīnas klātbūtni "bojāto" sarakstā, izmantojot oficiālo mobilo lietojumprogrammu, kurā jums jāievada automašīnas VIN numurs un jāpieprasa informācija.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas