» » » Polestar 0 projekts piedāvās videi draudzīgu elektromobili
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Polestar 0 projekts piedāvās videi draudzīgu elektromobili

Automobiļu zīmols Polestar sola līdz 2030. gadam izveidot 100% videi draudzīgu elektrisko transportlīdzekli. Modelim jābūt neitrālam klimatā, un tas tiks veidots ar Patiesi klimata neitrālās automašīnas tehnoloģiju. Protams, tam būs jāpārdomā daudzas pieejas automašīnu dizainam, taču jau tagad ir daži notikumi.

Nepietiek tikai atbrīvot elektrisko automašīnu, kurai nav kaitīgu izmešu, bet arī jāizveido ražošanas un izmantošanas ķēde, kurā lielā mērā nebūs piesārņojošu procesu. Diemžēl litija jonu akumulatoru ražošana nopietni kaitē dabai un rada milzīgas CO2 emisijas planētas atmosfērā.


Pilnīgi zaļas krāsas automobiļa, kura kods ir Polestar Precept, koncepcija tika atklāta jau 2020. gadā, taču līdz pilnīgai ražošanai vēl tālu. Koncepcijas automobilis tika samontēts no materiāliem, kas to ražošanas laikā būtiski neietekmēja vidi.

Paši izstrādātāji apgalvo, ka jau tagad ir daži notikumi, kas palīdz iegūt kompozītmateriālus nekaitīgā veidā. Pēc uzņēmuma galvenā inženiera domām, drīz kļūs pieejams pilnīgi neitrālu ražošanas līniju dizains, kas nekādā ziņā neatpaliks no tradicionālajām rūpnīcas iekārtām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas