» » » Lielbritānijas uzņēmums Caterham Cars pārdots japāņiem
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Lielbritānijas uzņēmums Caterham Cars pārdots japāņiem

Lielbritānijas kompānija Caterham Cars, kas nodarbojas tikai ar sacīkšu automašīnām un aizņem savu stingro nišu milzīgajā automobiļu tirgū, nesen nopirka Japānas koncernu VT Holdings Co., Ltd, kuram ir lieli plāni attiecībā uz šo ražotāju. Ko īsti jaunie īpašnieki vēlas darīt ar savu pirkumu!?

Tas ir vienkārši, norādītais Japānas uzņēmums nodarbojas ar sacīkšu modeļiem, kā arī sponsorē dažādas komandas visā pasaulē, kas tieši iesaistītas čempionātos. Iegādājoties sacīkšu automašīnu ražotāju, būs iespējams samazināt nevajadzīgo ķēdi transportlīdzekļu iepirkuma procesā, tādējādi ietaupot daudz naudas nākotnē.


Koncerna direktors Kazuho Takahashi solīja, ka viņš neiejauksies jaunā aktīva iekšējās lietās. Pēc viņa teiktā, vadība, gluži pretēji, plāno dot uzņēmumam maksimālu radošo brīvību, kā arī sponsorēt dažas norises, kuru īstenošanai Caterham Cars Group vienkārši nebija pietiekami daudz naudas.

Jebkurā gadījumā šī notikumu attīstība pozitīvi ietekmēs gan uzņēmējdarbību, kas saistīta ar autosportu, gan pašas sacensības un sportistus. Varbūt tiks palielināta maksa par braucējiem vai arī tiks segtas dažas papildu izmaksas, kas saistītas ar sporta automašīnu remontu un apkopi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas