» » » Izstādes automašīna MG Cyberster iegūs naudu ražošanai
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Izstādes automašīna MG Cyberster iegūs naudu ražošanai

Interesanta izstādes automašīna MG Cyberster pagājušajā gadā tika prezentēta auto izstādē, kas notika Pikinā. Automašīnas autori tik ļoti atzinīgi novērtēja viņu jaunumu, ka viņiem izdevās piesaistīt sabiedrības uzmanību modelim. Tagad kļuva zināms, ka automašīnas dizaineri vāc naudu pilnvērtīgai masveida ražošanai, kuras sākums paredzēts šī gada vasarā.

Automašīna ir ievērojama ar savu pieeju dizainam un tehniskajam aprīkojumam. Jo īpaši modeļa korpuss ir pilnībā izgatavots no oglekļa šķiedras. Iekšpusē stūres vietā ir īpaša vadības kursorsvira, kā arī digitālais vadības panelis. Atpakaļskata spoguļu vietā šeit tiek uzstādītas kameras kā Audi e-tron.


Pats modelis ir balstīts uz moduļu platformu, kas tika izstrādāta tieši šim transportlīdzeklim. Turklāt ir vērts pieminēt, ka automašīna ir elektrisks transportlīdzeklis, kura NEDC ciklā ir iespaidīgs 800 kilometru attālums. Turklāt ir trīs līmeņu autopilots un diezgan jaudīgs elektromotoru komplekts, kas ļauj automašīnai trīs sekundēs paātrināties līdz simtam.

Visus šī modeļa tehniskos un jauninājumus ir iespējams aprakstīt ilgu laiku, bet tā masveida ražošanai ir nepieciešams 50 miljoni juaņu. Tā ir summa, ko automašīnu izstrādātāji pieprasīja kā daļu no kopfinansēšanas uzņēmuma, kam jāsākas jau šogad.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas