» » » Bija īpaša Subaru Outback Wilderness versija
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Bija īpaša Subaru Outback Wilderness versija

Jaunais Subaru Outback Wilderness ir īpaša japāņu koncerna izcila modeļa versija, kas tika izlaista šī gada agrā pavasarī. Automašīnai ir vairākas kosmētikas inovācijas, un tā arī var lepoties ar vairākiem jauniem dzinējiem spēka agregātu klāstā. Tomēr parunāsim par visu pēc kārtas.

Būtisks atjauninājums attiecas uz transportlīdzekļa interjeru un ārpusi, kas ir ieguvusi raksturīgās sportiskās līnijas. Tagad Subaru Wilderness lepojas ar sportisku virsbūves komplektu, interesantu optiku, spoileru komplektu un jaunām riepām uz 17 collu gumijas.


Kas attiecas uz modeļa interjeru, tas ir lielā mērā pārveidots, un tagad tas izceļas ar jaunām krāsām. Sēdekļu polsterējums ir pilnībā pārveidots, un ir uzlabota plastmasas paneļu un oderējumu kvalitāte, kas ir kļuvuši patīkamāki pieskārienam. Tika modernizēta arī stūre, pedāļi un pārnesumu pārslēga poga.

Spēka agregātu līnijā jauni produkti ir benzīna un dīzeļdzinēji ar paaugstinātu efektivitāti. Jauno dzinēju vidējā jauda ir aptuveni 150 ZS. Tajā pašā laikā dzinēji joprojām darbojas ar automātisko pārnesumkārbu un tikai priekšējo piedziņu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas