» » » Great Wall ir apņēmusies vadīt degvielas elementus
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Great Wall ir apņēmusies vadīt degvielas elementus

Ķīnas uzņēmums Great Wall Motor (GWM) ir apņēmies vadīt transportlīdzekļu degvielas šūnas. Pašlaik šī niša ir galvenais virzītājspēks tādu alternatīvu tehnoloģiju izstrādei, kurās kā enerģijas avots tiek izmantots ūdeņradis, etanols, metāns un citas vielas.

Great Wall Motor ir veiksmīgs tā sauktās ūdeņraža padomes loceklis, kuru izveidoja Toyota, kurināmā elementu nozares pionieris. Ķīnas auto gigants neplāno tieši konkurēt ar savu japāņu kolēģi, bet plāno visus spēkus novirzīt diezgan vērienīgu projektu īstenošanai.


Jo īpaši ir kļuvusi zināma informācija par drīz gaidāmo pirmā ūdeņraža krosovera Hyundai Nexo izlaišanu, kurā aktīvi tiks izmantoti GWM izstrādājumi. Šos darbības laikus attēlo kurināmā elementu bloks, kas ar maksimālo slodzi spēj piegādāt līdz 160 kW jaudu. Šie skaitļi ļauj izveidot ārkārtīgi efektīvas spēkstacijas.

Liela uzmanība tiek pievērsta arī tvertnēm un šūnām ūdeņraža uzglabāšanai. To ražošanai tiek izmantota oglekļa šķiedra, kas spēj izturēt augstu spiedienu līdz 700 bar. Jebkurā gadījumā ziņas tikai rada optimistisku noskaņojumu par straujo nozares attīstību!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas