» » » Nissan LEAF - leģendārā elektromobiļa vēsture
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Nissan LEAF - leģendārā elektromobiļa vēsture

Nissan LEAF pieder automašīnu kategorijai, kas maina vēstures gaitu un bez pārspīlējuma vēlāk kļūst par pasaules autobūves leģendām. Šī elektriskā automašīna kļuva par pirmo sērijveidā ražotu šāda veida pasažieru automašīnu, un tāpēc tā ir pelnījusi īpašu autobraucēju uzmanību.

Modelis tiek ražots kopš 2009. gada. Toreiz parādījās pirmās paaudzes Nissan LEAF, kuru sākotnēji pārdeva tikai vietējā Japānas tirgū. Jau 2011. gadā Nissan sāka aktīvi eksportēt modeli uz ASV un Eiropas tirgiem, kur automašīna uzreiz ieguva nenormālu popularitāti un sāka labot pārdošanas rekordus.


Jā, pirmās paaudzes Nissan LEAF tehniskais aprīkojums bija ļoti pieticīgs. Automašīna bija aprīkota ar vienu elektromotoru uz priekšējās ass, kā arī nelielu akumulatoru, kas nodrošināja automašīnai 110-140 kilometru attālumu WLTP ciklā. Tomēr šīs automašīnas galvenā priekšrocība bija tās pieejamās izmaksas, kas kļuva par izšķirošo elementu patērētāju sacīkstēs.

2017. gadā automašīna piedzīvoja pilnīgu paaudžu maiņu. Jaunais dizains ir kļuvis modernāks un pievilcīgāks. Motora jauda ir ievērojami palielināta un pievienots lielāks akumulators. Tas viss ļāva automašīnai atgūt savu popularitāti, kas nezūd līdz šai dienai!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas