» » » Atbrīvots Range Rover SVAutobiography Ultimate
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Atbrīvots Range Rover SVAutobiography Ultimate

Jaunais Range Rover SVAutobiography Ultimate beidzot ir nonācis ražošanā. Atjauninātais krosovers lepojas ar vairākiem interesantiem jauninājumiem, kurus mēs vēlāk iepazīstināsim šajās ziņās. Kas attiecas uz cenu politiku, automašīnas pamataprīkojums klientiem maksās 190 tūkstošus eiro.

Ko Range Rover piedāvā šādām astronomiskām izmaksām? Pirmkārt, atjaunināta dzinēju līnija, kurā parādījušies ļoti jaudīgi un moderni spēka agregāti. Turklāt kļūs pieejamas tikai dizaina iespējas, piemēram, 22 collu kalti riteņi, sporta virsbūves komplekts, spoileri, vinčas utt.


Ievērības cienīgs ir arī interjers, kas, pateicoties automašīnas pamatnes pagarinājumam, kļuvis nedaudz ietilpīgāks. Iekšpusē mūs sagaida plaši apsildāmi sēdekļi, lieliska divu zonu klimata kontrole, automātiskie elektriskie logu pacēlāji visiem logiem, kā arī pilnvērtīga multimediju sistēma, no kuras ekrāna var pārslēgt braukšanas režīmus.

Faktiski ir daudz atjauninājumu pēc izskata un tehniskajiem aspektiem, taču tiem visiem ir sekundārs raksturs, kas neliedz jaunajam Range Rover SVAutobiography Ultimate izskatīties patiešām daudzsološam.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas