» » » Bentley Bentayga Hybrid atsvaidzināts pēc skaņošanas
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Bentley Bentayga Hybrid atsvaidzināts pēc skaņošanas

Bentley Bentayga Hybrid nesen ir saņēmis lielisku Bentley Mulliner pārveidojumu, kas tika parādīts Šanhajas auto izstādē. Zīmīgi, ka jaunums parādījās tikai vienā eksemplārā turīgam un nezināmam ķīniešu pircējam, kurš jau sen ir šīs automašīnas zīmola fans.

Sāksim noregulētā Bentley Bentayga Hybrid pārskatu ar ārpusi, kas kopumā palika tā pati klasika, taču ieguva dažas jaukas inovācijas, piemēram, 22 collu kalti riteņi, interesants virsbūves komplekts un citas mazas lietas. Tajā pašā laikā ķermeņa krāsošanai tika izvēlēts patīkams smaragda tonis, kas Ķīnā tiek uzskatīts par dabas tīrības, izaugsmes un harmonijas simbolu.


Daudz vairāk jauninājumu mūs sagaida salonā, kur var redzēt ērtākus ādas apdares sēdekļus, jaudīgu multimediju sistēmu ar lielu skārienekrāna ekrānu, kā arī modernu autopilotu, kas tika izstrādāts, pamatojoties uz akciju versiju, bet daudzi unikāli risinājumi.

Papildus visam iepriekšminētajam automašīna var lepoties ar mozaīkas apdari un ar rokām apgleznotu, kā arī dārgiem dārgakmeņu sugu ieliktņiem. Tas viss ievērojami personalizē automašīnu un padara to par vienreizēju.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas