» » » Isuzu D-Max ienāca Eiropas tirgū
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Isuzu D-Max ienāca Eiropas tirgū

Jaunais pikaps Isuzu D-Max ir parādījies Eiropas tirgū. Iespaidīgā, vairāk nekā 5 metrus garā automašīna piedāvā plašu virsbūvi un mūsdienīgu ērtu interjeru. Turklāt šī ir šī modeļa trešā paaudze, kas nozīmē, ka automašīna ir noteikta pieprasījuma starp pircējiem.

Isuzu D-Max ir iespaidīgs 190 ZS turbodzinējs. un 450 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī pilnpiedziņas pilnpiedziņu ar pilnu aizmugures diferenciāļa bloķētāju. Tajā pašā laikā modelis lepojas ar pastiprinātu neatkarīgu balstiekārtu, kas ļauj tam pārvarēt pat skarbos bezceļa apstākļus.


Vēl viena neapstrīdama šī pikapa priekšrocība ir tā iespaidīgā nestspēja, kas ir tūkstoš kilogramu. Jāatzīmē arī ļoti ērta kabīne, kurā ir pilnvērtīga multimediju sistēma, kā arī plaši apsildāmi priekšējie sēdekļi.Atjauninātais Isuzu D-Max tiks pārdots aprīļa vidū, un automašīnu var iepriekš pasūtīt jau šodien. Daudzi smagu, pilna izmēra pikapu cienītāji jau ir izmantojuši šo iespēju, jo automašīna rada nopietnu konkurenci Ford un Toyota modeļiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas