» » » Stāsts par Audi Quattro
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Stāsts par Audi Quattro

Audi nav nepieciešams īpašs ievads, jo tas ir viens no pasaules līderiem saražoto automašīnu skaita un kvalitātes ziņā. Šodien mēs runāsim par šīs rūpes ikonisko modeli, proti, Audi Quattro, kas kļuva par pirmo četru riteņu piedziņas pasažieru automašīnu vēsturē.

Modelis parādījās tālajā 1980. gadā un tika ražots līdz 1991. gadam. Automašīna bija ievērojama ar savu izgatavojamību, jo tā izmantoja unikālu transmisijas dizainu, kas spēja pārraidīt griezes momentu uz visiem 4 riteņiem. Šī tehnoloģija vēlāk tiks plaši izmantota automobiļu rūpniecībā.


Papildus jaunajiem risinājumiem tehnoloģiju jomā Audi Quattro lepojās ar dizainu, kas tajā laikā bija ļoti izsmalcināts. Taisnības labad jāatzīmē, ka automašīna izskatās diezgan interesanta pat pēc mūsdienu standartiem. Īpaši patīkami ir stingrās virsbūves īpašības un pārbaudītās proporcijas, kas lieliski nodod automašīnas būtību.

Kas attiecas uz pašu modeli, to ārkārtīgi sirsnīgi uzņēma sabiedrība, kas viņu rīcībā saņēma īstu inženierijas šedevru. Turklāt automašīnu ļoti novērtēja braucēji, kuri skarbajās rallija sacīkstēs izmantoja pilnpiedziņu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas