» » » Polaris pašpiedziņas vilcieni būs pieejami pēc 2 gadiem
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Polaris pašpiedziņas vilcieni būs pieejami pēc 2 gadiem

Optimus Ride jau vairāk nekā divpadsmit gadus ir iesaistījies augsto tehnoloģiju attīstībā, taču tai nav nozīmīgu projektu, kas patiešām pagrieztu tradicionālos tehniskos procesus. Tomēr visu var uzlabot, īstenojot Polaris projektu, kas jāpabeidz 2 gadu laikā.

Mēs runājam par bezpilota un autonomiem vilcieniem, kas varēs pārvietoties ar elektrisko vilci un pārvadāt preces un pasažierus diezgan lielos attālumos. Šim transportlīdzekļa tipam vajadzētu kļūt par jaunu sabiedriskā transporta veidu, kas aizstās fiksētā maršruta taksometrus un mazos autobusus.


Uz doto brīdi veiksmīgi ir pabeigts siksnu testēšanas posms reālos ceļa apstākļos. Neliela pilsēta Kalifornijā darbojās kā izmēģinājumu poligons, kur elektriskās automašīnas lieliski parādīja sevi un veiksmīgi izturēja visus testu posmus.

Tehniski runājot, Polaris vilcieni ir elektriski transportlīdzekļi ar litija jonu akumulatoriem, kas var autonomi pārvietoties pa pilsētu un ārpus tās. Iekšpusē pasažierus gaida ērti sēdekļi, un daži modeļi pat ir aprīkoti ar piestātnēm.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas