» » » SUV Haval X Dog ir gatavs darbam
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

SUV Haval X Dog ir gatavs darbam

Ķīnas autoindustrija jau sen ir "piecēlusies no ceļiem" un pierādījusi visai pasaulei savu pilnīgo dzīvotspēju. Mūsdienās Debesu impērijā tiek ražoti daudzi elektromobiļi un hibrīdi, kuriem tajā pašā laikā ir pieņemamas izmaksas un tie nekādā ziņā nav zemāki par Eiropas vidējā budžeta modeļiem. Toties šodien runāsim par benzīna SUV Haval X Dog, kas tika prezentēts Šanhajas auto izstādē.
Iespaidīgai automašīnai ir jānodrošina pircējiem maksimāls komforta un manevrēšanas līmenis. Jo īpaši dzinēju līnija ir tikai benzīna spēka agregāti ar vidējo jaudu 250 ZS, kas darbojas ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu un pastāvīgu visu riteņu piedziņu.

Haval X Dog izskatu nevar pievilināt ar formu graciozitāti vai dažiem dizaina volāniem. Tomēr īstam SUV visi šie izgreznojumi nav vajadzīgi. Daudz svarīgāks ir interjers, kas šeit ir izgatavots atbilstošā kvalitātes līmenī un izceļas ar visu komfortablu iespēju klātbūtni, ieskaitot apsildāmus sēdekļus un zonētu klimata kontroli.
Kopumā Haval X Dog izrādījās ļoti interesants Āzijas noplūdes paraugs, kas, visticamāk, parādīsies ASV un Eiropā. Modelis vilinās pircējus ar pieņemamu cenu, tāpēc Haval fani jau var domāt par šī krosovera iegādi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas