» » » Ford, lai risinātu 3D drukas atkritumus
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Ford, lai risinātu 3D drukas atkritumus

Ford savu automašīnu ražošanā jau izmanto 3D drukāšanu. Jaunajai un modernajai tehnoloģijai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālo pieeju, taču šai darba metodei ir arī trūkumi. Nozīmīgākais trūkums ir daudz atkritumu, no kuriem uzņēmums nolēma atbrīvoties, nosūtot tos uz otrreizējās ražošanas ciklu.

Ford izmanto gan plastmasas, gan metāla 3D printerus, kas var ražot jebkuras sarežģītības pakāpes. Tajā pašā laikā 3D drukāšanas darbnīca tika izveidota pati par sevi, neiesaistot trešo pušu ekspertus un organizācijas, kas norāda uz Amerikas giganta augsto tehnisko atbalstu.


Tiesa, puiši no HP, kuriem ir liela pieredze šajā jomā, joprojām palīdzēs Ford nodot metāllūžņos. Ja agrāk plastmasas skaidas un citi atkritumi nonāca poligonā, tad tagad tos izmantos dažādu elementu ražošanai uzņēmuma sērijveida pikapiem.

Tehnoloģijas detaļas netiek pilnībā atklātas, jo tas ir patentēts risinājums. Tomēr kļuva zināms, ka pārstrādes procesā tiek izmantoti dažādi ķīmiskie reaģenti, kas noārda plastmasas granulas un padara tās elastīgas turpmākai pārstrādei.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas