» » » Ķīniešu pikaps Maxus T90 gatavojas izlaišanai
Laipni lūdzam mūsu vietnē!

Ķīniešu pikaps Maxus T90 gatavojas izlaišanai

Jaudīgais ķīniešu Maxus T90 pikaps ir gandrīz gatavs braukšanai. Šim modelim vajadzētu konkurēt ar Ford un Toyota automašīnām, kuras ļoti labi pārdod rietumu tirgū. Saskaņā ar cenu politiku Maxus T90 vajadzētu maksāt par kārtību lētāk nekā konkurentiem, nodrošinot patērētājiem pieņemamu kvalitātes līmeni.

Automašīna ir aprīkota ar labu motoru klāstu, kuru vidējā jauda ir aptuveni 180 ZS. Tajā pašā laikā līniju pārstāv gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregāti. Varat arī izvēlēties starp automātisko un manuālo pārnesumkārbu, kā arī pilnpiedziņu vai aizmugures piedziņu.


Kas attiecas uz modeļa izskatu, tam ir ļoti patīkams un moderns dizains, kas lielā mērā kopē iepriekšminēto konkurentu attīstību. Modelim ir arī plaša un ērta kabīne, kurā patiešām ir daudz vietas. Jāatzīmē arī ietilpīgais ķermenis.

Jaunā pikapa pārdošanas sākums paredzēts šī gada rudenī. Sākotnēji automašīnai vajadzētu parādīties Ziemeļamerikā, pēc kuras tā nonāks Eiropā. Kas attiecas uz precīzām izmaksām, šādi dati vēl nav atklāti. Lai gan, kā jau teicām, vajadzētu sagaidīt diezgan demokrātisku cenu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем

Top ziņas